Сегодня в смт Зеленогірське 23.10.2019

Манчестер Юнайтед сенсаційно програв Кристал Пелас

Поєдинок відбувся на Олд Траффорд і завершився з рахунком 1:2.   Автором першого гола в поєдинку став форвард гостей Джордан Айю. На 32-й хвилині зустрічі ганський футболіст впевнено відправив м'яч у ворота суперника після передачі захисника Джеффрі Шлюппа.   У середині другого тайму манкуніанці могли зрівняти рахунок, проте Маркус Решфорд не реалізував пенальті.   Відновити статус-кво зумів хавбек "червоних дияволів" Деніел Джеймс, який забив гол на 89-й хвилині гри. Однак через чотири хвилини Патрік ван Аанхолт вивів свою команду вперед - 1:2.   Манчестер Юнайтед - Крістал Пелас 1:2   Голи: Джеймс, 89 - Айю, 32, ван Аанхолт, 90+3   Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака, Лінделеф, Магуайр, Шоу (Янг, 34) - Мактомінeй (Мата, 85), Погба - Джеймс, Лінгард (Грінвуд, 56), Рашфорд - Мартіаль.   Кристал Пелас: Гуаїта - Уорд, Кехілл, Келлі, Ван Аанхольт - МакАртур, Мілівоєвич, Куяте (Маккарті, 83), - Заа, Айю (Бентеке, 75), Шлупп (Таунсенд, 80).   Попередження: Ван-Біссака, Джеймс - Мілівоєвич, Кехілл, Заа, Гуаїта.       Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Жозе МОУРИНЬО: «Манчестер Юнайтед выглядит еще хуже, чем при мне»